Poltrona Frau

Poltrona FrauWEBSITE / www.poltronafrau.com


Mezinárodní značka reprezentující design,
eleganci a dokonalost italské výroby.
Pochází z Itálie, ale má mezinárodní rozmach.

Poltrona Frau se řadí mezi ikony ve světě nábytku,
a má vliv po celém světě na hodnoty spojené s
návrhem a výrobou italských produktů.

Poltrona Frau má za sebou přibližně 100 let historie. Poltrona Frau se zdokonalovala svými důmyslnými odbornými znalostmi v oblasti ručního řemeslného zpracování. Tyto znalosti zdokonalující se časem mají být podle mistrů stále předávány z generace na generaci. Dnes, stejně jako v minulosti, je toto dědictví znalostí a dovedností v rámci zachycení každého kusu nábytku Poltrona Frau. Intimní a nadčasová elegance a osobnost každého kusu jsou výsledkem řemeslné dovednosti a designu, který zvyšuje ruční řemeslné provedení v těch nejmodernějších formách. Výrobní zkušenosti se vždy slučují s výzkumem materiálů, aby bylo dosaženo to nejlepší z kůže a exkluzivity od Pelle Frau®, jejich modernizace a zároveň zachování originálu, přírodní měkkosti, tepla a hmatových kvalit. Stejná péče a vášeň je také věnována většině inovačních a technologických materiálů.

< >

Kromě produktů Home, Office a Contract (smluvních speciálních vybavení), se může také pyšnit dodáním interiéru do vozů Ferrari BMW, Maserati.

V Poltrona Frau naleznete sedací soupravy, poufy, chaiselongue, křesla, židle, stoly, stolky, komody, osvětlení, postele, kancelářský nábytek, paravan, toaletka, zrcadla, fotorámečky, misky, věšák a to vše v té nejlepší možné kvalitě.

Designeři

Jean Nouvel, Jean -Marie Massaud, Carlo Colombo, Claudio Silvestrin, Daniela Puppa, Emilo Ambasz, Enzo Mari, Ferdinand A. Porsche, Franco Perroti, Franco Poli, Francois Azambourg, Gió Ponti