Oxley´s

Oxley´s

WEBSITE / www.oxleys.com


Anglická společnost byla založena v Gloucestershire a věnuje se výrobě zahradního nábytku, který je vyráběn ručně z té nejlepší kvality kovu obsahujícího aluminium. Je vyráběn ze široké škály designu, barev a z nejlepšího materiálu, který je odolný vůči rezavění, odolává slunci,větru, dešti a zaručuje tak dlouhodobé užití. Také garantuje, že se nebude loupat, praskat a nebudou se tvořit bubliny. Každý produkt je vyráběn jako jeden kus, přičemž není použito žádných šroubků, cvočků ani jiného pevného spojení, protože dochází ke svařování všech částí k sobě. Jen takto vytvořený produkt je pevný, stabilní a stálý. Produkty jsou barveny použitím techniky moderního práškového obalování, následně se pečou v pecích při extrémně vysokých teplotách.

< >

Polštáře jsou vyráběny z obarvené pryskyřice, navrženy tak, aby odolávaly efektům slunečního záření, větru a dešti. Důležitá jsou vlákna jejich barev, která jsou ošetřena teflonem, který dodá extra pevnost a odolnost vůči nečistotám. Výplň tvoří houževnatá pěna. Díky zipu je potah snímatelný. V případě dlouhodobě trvajícího nepříznivého počasí je lepší nechat produkty vyschnout, aby nedošlo ke zplesnivění.

Údržba

Je velice snadná, postačí očištění studenou vodou, neprat v pračce, nepoužívat chemické prostředky. Produkty mohou zůstávat venku po dobu celého roku.