Ivano Redaelli

Ivano Redaelli

WEBSITE / www.ivanoredaelli.com


Společnost Redaelli byla založena v
severní Itálii přibližně před 60 lety
jako společnost vyrábějící ručně
vyšívané textilie v nejvyšší kvalitě.

Tato společnost je od počátku již po tři generace ryze rodinnou firmou.

V roce 1990,společnost změnila své výrobní zaměření. Namísto klasických a tradičních kolekcí z dřívějších dob, našla svůj výjimečný a speciální styl při následování moderních trendů v oblasti nábytku i bytového textilu.

Tato změna byla jedinou správnou cestou,jak zůstat v kontaktu s nejvýznamnějšími mezinárodními nábytkovými výrobci a architekty. Byl to první krok k uvedení kolekce REDAELLI´S, která představovala velký úspěch na scéně bytového textilu a nábytku.

Od roku 1990 je Ivano Redaelli designérem „home“ a „home wear“ kolekcí.

Během několika let byl Ivano Redaelli schopen vytvořit „Ivano Redaelli style“. Tento styl je přijímán jako mezinárodní a kosmopolitní styl. Módní trendy jeho kolekce přicházejí od srdce, mají úžasný vztah ke klasickým a přírodním materiálům, a proto nesledují pouze obchodní výsledky. Jednoznačně právě toto zaměření je příčinou skvělého mezinárodního úspěchu, který společnost Ivano Redaelli slaví.

Kolekce Ivano Redaelli jsou výjimečné ve svém druhu, jedná se o velmi specifické bytové textilie, a to ve všech odvětvích, od ložního prádla, přes koberce, ubrusy a prostírání až po koupelnové a jiné doplňky.

Pan Redaelli ve svých kolekcích následuje módní trendy, a upravuje je tak aby „oblékl“ ty nejkrásnější, elegantní a nejvíce sofistikované domy na nejdůležitějších a nejvíce „glamour“ místech světa.

Ivano Redaelli věří, že nábytek a doplňky v domě musí přesně korespondovat s životním stylem těch, kteří v něm žijí, stejně jako oblečení, které přesně reflektuje osobnost, vkus a styl, toho kdo jej nosí.

Z tohoto důvodu se móda a interiérový design na vysoké úrovni ruku v ruce doplňují a vzájemně ovlivňují.